Hakkımızda

1997 yılında İzmir’de kurulan ORDİNAT İnşaat Elektrik Makine Taahhüt ve Ticaret Ltd. Şti. mühendislik ve teknolojik yönü ağırlıklı olan inşaat, montaj, imalat ve mühendislik hizmetleri vermektedir.

Firmamız yurtiçinde ve yurtdışında bu hizmetleri verebilecek yeterli bilgi birikimine sahip mühendislik, montaj ve imalat kadrosu ile birlikte teknolojiningerektirdiği gerekli makine-ekipman parkına da sahiptir.

Şirket merkezimiz İzmir’dedir. Ancak başta Ege Bölgesi olmak üzere firmamız özellikle petro-kimya endüstrisi, doğalgaz, enerji ve havacılık sektörü ile ilgili inşaat, mekanik imalat ve montaj işlerindeki anahtar teslimtaahhütleri zamanında ve kaliteli şekilde tamamlaması ile ön plana çıkmaktadır.

Ulusal ve uluslararası pazarda hizmetlerimizin veriminin optimal düzeyde olmasını sağlamak, mutlak müşteri memnuniyetini sağlayacak stratejiler oluşturarak bu rekabet ortamında KALICI olmak amacımızdır.

Firmamız TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi, BS OHSAS 18001 İş Sağlığı Ve Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi sertifikalarına sahiptir ve bu sistemleri uygulamaktadır.

Ayrıca ASME U ve S Stamp sertifikalarına sahiptir ve bu standartlara uygun imalatları gerçekleştirebilmektedir.

VİZYONUMUZ
Geleceği tasarlamak ve gelecekte var olmak isteyen kuruluşların taleplerini TAM olarak karşılayacak hizmetler sunmak.

MİSYONUMUZ
Üstlendiği görevleri kalite ve uygulama süresi açısından üstün başarı ile yürüten bir firma olma özelliğimizi korurken;Mutlak müşteri memnuniyeti sağlayarak müşterileri tarafından katılımı istenilen bir şirket olmak, Girişimlerinden makul bir kar marjı elde etmeyi sürdürmek, Çalışanlarının kadrosunda olmaktan gurur duyacağı bir şirket olmak.

DEĞERLERİMİZ

İNSAN
ORDİNAT’ın tüm çalışanları, niteliği sürekli arttırılan, sağlıklı ve güvenli bir ortamda çalışma güvencesi altındadır. ORDİNAT, sıfır iş kazası hedefi ile çalışır.

İŞ ETİĞİ
ORDİNAT tüm iş süreçlerinde iş etiği doğrultusunda hareket ederek güvenilir, dürüst, tutarlı ve adil olmayı benimsemiştir.

ÇEVRE
ORDİNAT Çalışanları ve alt yüklenicileri doğal kaynakların korunması ve geri dönüşümün artırılması için teşvik edilir.

KALİTE
Kaliteden ödün verilemez. Yapılan iş, yapılabilecek en iyi şekilde gerçekleştirilir.